Partnerská masáž vo dvojici

Chcete si užiť príjemnú relaxáciu na masáži aj so svojím partnerom? Hľadáte vhodný darček pre partnera alebo rodičov oslavujúcich výročie? Nemáte čas zájsť si s kamarátkou alebo dcérou na kávu a radi by ste sa porozprávali práve pri masáži? Potom práve pre Vás sme pripravili masáž určenú pre dvoch. Každému z vás sa bude venovať jeden masér a skvelú relaxáciu si užijete naraz.

partnerská masáž

 

Masáž pre dvoch

Oddajte sa kúzlu a relaxácie vo dvojici. Vychutnajte si spoločne so svojimi blízkymi uvoľňujúcu procedúru v uzavretom prostredí luxusnú relaxačnú miestnosť. Príjemný pocit z maximálneho uvolnenia tak môžete prežívať súčsane.

Užite si uvoľňujúcu masáž vo dvojici spoločne s niekým, koho máte radi alebo darujte originálny darček k výročiu, k svadbe, alebo len tak ... pre radosť. 

Partnerská masáž chrbta

Partnerská masáž  dokáže nielen dobre vyplniť spoločný večer, ale je aj príjemnou formou relaxácie a dokáže uvoľniť po náročnom dni.

Masáž vo dvojici

Súbor masáží  aplikuje masér súčasne na oboch telách klientov, ktorí sa pre masáž rozhodli. Dvojica nemusí byť výlučne partnermi, ale môžu ju tvoriť kamarátky, kamaráti, rodič s dieťaťom a podobne. Procedúra trvá dve hodiny, pozostáva z viacerých terapií, ku ktorým klient dostáva aj odbornú inštruktáž čo a prečo sa s jeho telom robí. Klienti odchádzajú zrelaxovaní s novou, čerstvou energiou. 

Masáž pre dvoch v Bratislave ako darček

Darujte si spoločný zážitok v podobe relaxačnej masáže a odpočinku pre dvoch. Príďte si vychutnať masáž pre dvoch v Masážnom Raji v Bratislave alebo procedúru venujte svojim blízkym ako darček. 

Ako sa objednať?

Ak vás masáž pre dvoch zaujíma a radi by ste  sa na túto masáž objednali, stačí pohodlne vyplniť nižšie uvedený formulár, alebo ma kontaktujte telefonicky na tel. čísle: 0918 237 878.

Kontaktný formulár - masáž pre dvoch