japonská masáž Bratislava

Japonská masáž

Japonská masáž je vhodná na to, aby sme prinavrátili bunke zdravý pohyb a tým sa chránili pred mnohými ochoreniami.

Japonská masáž je tonizujúca, ozdravujúca a omladzujúca terapia.

Klient leží na špeciálnom matraci, ktorý obsahuje látky odrušujúce elektromagnetický smog z mobilných telefónov, počítačov, mikrovlniek a iných výdobytkov techniky.

 

Tento smog nepriaznivo pôsobí na rytmický kmitočet buniek v našom tele, čo má za následok vznik mnohých ochorení, vrátane rakovinových. Zdravá bunka sa pohybuje rýchlosťou 6,8 – 7,2 Hz.

 

Vplyvom pôsobenia elektromagnetického smogu sa pohybujú bunky pomalšie /spiace bunky/, alebo rýchlejšie. U tzv. „spiacich buniek“ časť orgánu nepracuje, pri zrýchlenom pohybe buniek dochádza k predrakovinovému až rakovinovému ochoreniu.

 

Táto masáž je vhodná aj pre zdravých ľudí, pretože všetci sme každodenne vystavení vplyvu modernej techniky, ktorá nám síce v živote veľmi pomáha, ale aj škodí nášmu zdraviu. Dá sa použiť ako prevencia a relax, ale aj na omladzujúce a skrášľujúce techniky.

japonská masáž bratislava

Ležaním na odrušovacom matraci a špeciálnou masážou pozdĺž chrbtice valčekom s výčneľkami , sa aktivujú naše bunky opäť  na správnu frekvenciu. Tento spôsob je vynikajúcou relaxáciou pre náš organizmus a znovu-naštartovaním našich buniek.

 

V prípade konkrétneho zdravotného problému sa sústredíme na konkrétne dráhy prináležiace určitým orgánom, na ktoré pôsobíme ďalším pomocníkom japonskej masáže magboy - guličkami. Takýmto spôsobom riešime problém priamo postihnutého orgánu.

 

Masáž má výborné výsledky aj pri svalových problémoch, ako je stuhnutie, bolesť v krížoch, medzi lopatkami aj v krčnej oblasti. Po masáži leží človek asi 15 min. pod odrušovacou prikrývkou, akoby v inkubátore pre dospelých, kde sa aktívne regeneruje jeho telo.