Klasické a zdravotné masáže Bratislava

Masážny Raj
Panenská 7 
(vo dvore UniCredit Bank)
Bratislava

masáže kontakt a objednávka

Výhody masáže tváre

Ľudia denne zapájajú na svojej tvári nespočetné množstvo svalov. Tieto svaly sa namáhajú rovnako ako napríklad svaly chrbta. Napriek tomu ľudia pravidelné masáži tváre neprikladajú taký význam ako ostatným častiam tela.

Pravidelná masáž tváre pomáha odvádzať napätie a tekutiny zadržanej v tvári. Vďaka zvýšenému prekrveniu je pleť lepšie okysličená, čo má vplyv na tvorbu kolagénu, ktorý dodáva pleti mladistvý vzhľad. Výsledkom je žiarivejšia a tiež viditeľne pevnejšia pleť. Masáž preukázateľne zlepšuje akné, vrásky, pôsobí ako lifting tváre a spevňuje ochabnuté svaly v okolí brady.

Ako sa zbaviť vrások a kruhov pod očami

Medzi výhody, ktoré masáž tváre poskytuje patrí aj to, že vie pomôcť s tmavými kruhmi pod očami a zjednotiť pigmentáciu pleti.

Masáž tváre zrýchľuje pohyb krvi a lymfy a tým urýchľuje procesy očistenie pleti. Je to tiež zaručený spôsob prevencie vrások. Vďaka rozhýbaniu pokožky zrýchli všetky procesy a tým sa lepšie regeneruje a jej kvalita na podkožnej úrovni sa zlepší.

Okrem všetkých viditeľných výhod vám masáž tváre pomôže k odpočinku, zníži stres a prinesie celkovú pohodu. Tiež je dobré vedieť, že na tvári si môžete dopriať aj lymfatickú masáž, ktorá je známa pre svoju schopnosť odviesť toxíny z tela, zvýšenie imunity a možnosť zmiernenia zápalov.

Masáž je obojstranný tok dotykov a odpovedí na ne, je to vzájomná výmena energie. Nástrojmi tejto komunikácie sú ruky, ktoré zároveň dávajú a prijímajú, a pokožka. Naša masáž tváre pracuje na základe švédskej masáže s využitím ťahov trenia a vibrácií. Najčastejšie sa používa pri svalových a kostrových problémoch.

Ručná klasická masáž tváre je neoddeliteľnou súčasťou bežnej starostlivosti. Je jedným z najúčinnejších prostriedkov v starostlivosti o starnúcu pleť.