Klasické a zdravotné masáže Bratislava

Masážny Raj
Panenská 7 
(vo dvore UniCredit Bank)
Bratislava

masáže kontakt a objednávka

Na kruhy pod očami pomôže špeciálna masáž

V salóne si možno dopriať rad špeciálnych masáží, ktoré sa zameriavajú na omladenie tváre aj špeciálne okolo očí a kruhy pod očami. Zlepší sa tak prietok krvi aj lymfy. Odborník zvolí krém aj následnú starostlivosť vhodný pre vašu pokožku. 

Omladenie pleti masážou

Omladzujúca masáž tváre vhodná pre mužov aj ženy akéhokoľvek veku. 

Za kruhy pod očami môže zlá cirkulácia krvi

Pokiaľ máte genetické predispozície k vzniku vačkov alebo kruhov pod očami, zamerajte sa čo najskôr na ich prevenciu - napríklad pomocou lymfatickej masáže. Tá pôsobí na zdroj problému, ktorý spočíva v zlej cirkulácii krvi okolo očí a vytvárajú sa tak tmavé vačky a kruhy. Čím viac pokožka povoľuje, hromadí sa v jej voľných častiach tekutina a vznikajú viditeľné opuchy.

Omladenie pleti lymfomasážou

Pri opakovaných procedúrach v krátkych intervaloch lymfomasáž tváre zníži opuchy a dotvaruje črty na presné obrysy. Omladenie pleti bude značne výrazné, a to bez dotyku skalpela, bez chémie.

Významnou procedúrou v rámci skrášľovania tváre v našom Masážnom raji v Bratislave je aktivovanie omladzujúcich bodov podľa doktorky Larisy Fotini, ktorá má na svojom konte už sedemnásť vynálezov v oblasti zdravotníctva.