Klasické a zdravotné masáže Bratislava

Masážny Raj
Panenská 7 
(vo dvore UniCredit Bank)
Bratislava

masáže kontakt a objednávka

Bankovanie aj proti celulitíde

Skvelou pomocou pri celulitíde je neodmysliteľne masáž kritických partií, ktorá vám pomôže výraznejšie s prekrvením a lepším odvodom tukov.

Skvelá je ručná lymfatická masáž, ale výraznejšie pomôže podtlaková masáž, pomocou baniek, ktorú si môžete vychutnať aj v našom salóne za priaznivú cenu. Princíp bankovania je všade rovnaký:

Bankovanie aj proti celulitíde
  • pod tlakom sa koža vsaje do baniek a tukové bunky sa natiahnu do takej miery, že sa ich steny stanú priechodnejšie a prenikne cez ne viac kyslíka. To podnieti rýchlejšie spaľovanie tukov a splodiny tohto metabolizmu sa odvedú lymfatickou sústavou.

Bankovanie aj pre mužov

Bankovanie je liečebná metóda vhodná pre všetkých, ktorým nepomáhajú klasické rehabilitačné procedúry. Aj keď bankovanie podstupujú vo väčšine prípadov ženy, je táto liečebná masáž rovnako vhodná aj pre mužov.

Bankovanie sa odporúča absolvovať 2x až 3x týždenne. Dobré ceny a viditeľný výsledok zažijete v našom masážnom salóne v Bratislave. Boj s celulitídou je bojom na dlhú trať a jedná sa skutočne o komplexnú liečbu, preto sa nevzdávajte hneď po týždni a zaraďte do svojho denného programu čo najviac pravidelných činností, ktoré celulitídu odbúravajú, a hlavne nezabúdajte na dostatočný pitný režim!