Klasické a zdravotné masáže Bratislava

Masážny Raj
Panenská 7 
(vo dvore UniCredit Bank)
Bratislava

masáže kontakt a objednávka

Masáž pre krásu a omladenie pleti

Omladenie tváre pomocou masáže je obľúbené, hlavne kvôli regeneračným účinkom, pretože sa masáž zameriava na mimické svaly tváre, čo prispieva k hĺbkovým a detoxikačným účinkom. Lifting tváre pôsobí na príčinu vrások a prispieva k lepšej výžive pleti aj samotných tvárových svalov.

Masáž pre krásu a omladenie pleti

Na tvári je veľké množstvo nervových receptorov, preto masáž tváre ovplyvňuje nielen nervový systém, ale aj celé telo. Veľmi upokojuje a je blahodarná pre pokožku tváre aj myseľ. U nás jedinečne kombinujeme lymfomasáž s masážou tváre, aby došlo k úplnej a maximálnej relaxácií a na omladenie pleti. Nielen, že sa budete cítiť uvoľnení, ale zároveň si odpočinie tiež vaša pokožka a urobíte niečo pre svoje zdravie.

Masáž tváre na omladenie pleti pre ženy aj mužov

Masáž tváre je výborná nielen pre ženy, ale svojimi neuveriteľnými relaxačnými účinkami aj pre mužov. Jedná sa o veľmi jemnú techniku masáže. Veľmi pomalými ťahmi a tlakmi na koži sa spustí podkožný lymfatický systém. Vďaka odvodu toxických látok z oblasti tváre a dekoltu dochádza k zjemneniu a skvalitneniu pokožky.

Omladenie tváre je energetická, omladzujúca a neskutočne príjemná masáž tváre, krku, dekoltu. Je to voňavá, relaxačná a harmonizujúca procedúra. Detoxikuje, čistí, vypína a omladzuje pleť, napomáha k rozprúdeniu energie.
Príďte aj vy na omladenie pleti do nášho salónu v Bratislave.